Daniel Lichota

17 września

Szkolenie Efektywność osobista to czas na zastanowienie się nad tym na czym nam najbardziej zależy w dowolnym obszarze życia. To czas na przypomnienie sobie marzeń i zastanowienie się jak je zacząć realizować w życiu osobistym jak i zawodowym. Niestety realizowanie własnych marzeń wymaga zarówno właściwych umiejętności jak i postawy. Szczęśliwie, większość tych zasobów każdy ma tylko czasami musi odkryć je na nowo. Czy już wiesz jaki jest pierwszy krok? Przyjdź na szkolenie, odłóż na chwilę bieżące sprawy i daj sobie szanse, aby zobaczyć swoją sytuację z lotu ptaka. 

Pisząc o marzeniach zacząłem od tak zwanego wysokiego „C”, a może w tej chwili przytłacza Cię ilość niezałatwionych spraw, maili w skrzynce odbiorczej bo właśnie wróciłeś / wróciłaś z urlopu i masz 764 maile do przejrzenia. Co z nimi zrobić? Kiedy zajmować się mailami, a kiedy pracą koncepcyjną? Czy robić listy „do zrobienia” czy pracować w tym czasie? Na szkoleniu zajmiemy się zarówno marzeniami, celami, przyjrzymy się priorytetom oraz poznamy kilka technik zwiększających Twoją skuteczność. Czasem nie można zarządzać, można zarządzać sobą w czasie. Co robisz w sobotę 17 września?

 

Dla kogo:

Warsztat skierowany jest do pracowników, wolontariuszy i innych osób, działających aktywnie w organizacjach III sektora na terenie Małopolski, ponieważ realizowany jest w ramach projektu "Przestrzeń Rozwoju Małopolskich Organizacji Pozarządowych"

Czas trwania: 8 godz. warsztatowych
Termin: 17.09 (sobota) godz. 10:00-17:00 
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób
Koszt: 30zł

Warsztat współfinansowany jest ze środków MRPiPS w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Zapisz się